پرسش و پاسخ از لندن با همراهی محمدرضا عالی پیام (هالو) : امام زمان یا رضا پهلوی؟

محمدرضا عالی پیام متخلص به هالو در این مصاحبه خودمانی به پرسش هایی در مورد محتوای کتاب تازه خود «خاطرات زندان» و چند موضوع روز از جمله سخنرانی ۱۳ خرداد رضا پهلوی و دیدار معاون پیشین ترامپ از کمپ مجاهدین خلق در آلبانی و اجرای مصوب حجاب و عفاف پاسخ می دهد.

 

3 Comments

Add a Comment
  1. سلام درود بر شما جناب فرهودی عزیز امیدوارم که در حرفه خودتان موفق باشید من میخواستم در مورد مصاحبه تان با آقای هالو در مورد مجاهدین به اطلاع شما برسانم که علارغم طنز زیبایی که دارند باید بگویم که برای من ثابت شد که ایشان هم از مهره‌های حکومت است چه اینکه اگر انصاف داشته باشید حداقل در مورد مجاهدین سکوت کنید مثل آقای امیر طاهری و آقای دکتر رضا تقی زاده و یا آقای هادی خرسندی نه اینکه هر چه جمهوری اسلامی در مورد مجاهدین می‌گوید ایشان نشخوار کنند من متاسفانه ایمیل ی از ایشان نداشتم تا جواب ایشان را بدهم من علی رغم اینکه به مجاهدین انتقاداتی دارم ولی باید بپذیریم که در برابر این رژیم مخوف فقط یک سازمان و تشکیلات می‌تواند بایستد و مقابله کند متاسفانه اپوزیسیون های حقیقی دیگری که در خارج کشور هستند به جای ساختار سازی و ایجاد تشکیلات برای خودشان فقط به مجاهدین خلق که تنها اپوزیسیون سازمان یافته است حمله می‌کنند خواهشمندم جواب دهید با تشکر

  2. دیدگاه قبلی از من بود که قبول نشد که با ایمیل 123g ارسال کردم

  3. فکر میکنم افرادی مثل هالو که بمدت پونزده سال در سپاه و اطلاعات ایران و وزارت خارجه بوده و همیشه سوپاپ اطمینان حکومت بوده و باید بابت این جرائم در حکومت بعدی دستگیر و محاکمه بشه حق نظر در رابطه با هیچکس نداره . همچنین مصاحبه کنتده باید درنظر داشته باشه که بیطرف باشه ، عدم اصل بیطرفی مصاحبه کننده این شک و شبهه رو برای همه بوجود میآره که ایشون از کجا تغذیه میشن و حقوق دریافت میکنند . فرهودی چرا دوسال پیش و چطور به ایران سفر کرد و راحت از ایران خارج شد ؟ هم مصاحبه کننده و هم مصاحبه شونده هر دوشون حقوق بگیر اطلاعات جمهوری اسلامی هستن .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *